TOP

Vipstars Agency

djNaše agentura čerpá z více jak 25-leté zkušenosti v oblasti DJingu a moderování různorodých akcí napříč Českou republikou. Nabízíme Vám ozvučení, osvětlení a hudební produkci Vašich akcí. Profesionální zvuk, světla a samozřejmostí je i profesionální přístup našich moderátorů a Dj-ů na Vašich akcích. Velký výběr všech skladeb od 60-tých let až po současnost. Výběr z cca 800 - 1000 skladeb KARAOKE

Get Adobe Flash player

Co to je DANCE VIDEO (VIDEODISKOTÉKA)?

Videodiskotéka: 

je nádstavbový modul ke klasické produkci reprodukované hudby na párty například v klubech, večírcích, oslavách, svatbách, firemních akcích. Jsme schopni zahrát Vaši oblíbenou hudbu i s obrazem (videoklipem). A to vše i v míchané podobě, tak jak jste zvyklí na klasických párty v klubech, nebo i v moderované podobě. A nejen to, umíme Vám na klíč nachystat videoprezentaci fotek, služeb nebo výrobků  na Vaši párty.

Naše výstupy videa dovolují připojení k nemodernějším zobrazovacím zařízením. Toto se týká hlavně produkce v klubech, kde většinou již bývají naistalovány nějaké zobrazovací displeje, nebo TV. Používáme didgitální rozhraní HDMI 1080p, DVI nebo analogové VGA (D-SUB) rozhraní. Preferujeme ovšem digitální připojení HDMI.

 

Realizace soukromé párty.

Pro ostatní akce vozíme standardně podle typu akce projektor, nebo 1 - 2x LED TV pro projekce videoklipů, karaoke nebo firemních, svatebních a nebo ostatnich prezentací. Pokud máte vyšší nároky na video projekce, větší uhlopříčku, projekce pomocí LED stěn, jsme schopni tuto zajistit také. Cena za pronájem a instalaci LED stěn se stanovuje individuálně na základě Vašich požadavků na velikosti a rozlišení LED stěny.

Výběr žánrů máme pro vás opravdu pestrý. Od 80. a 90. let přes rock až po současné hity, včetně české a slovenské tvorby. Můžeme se pochlubit více než tisícovkou hudebních videoklipů, včetně záznamů z živých koncertů. Pokud máte váš večírek v nějakém stylu, je možné video klipy prokládat tématickými scénkami z filmů či vybrat vhodné animace navozující atmosféru vaší akce.  

Videodiskotéka je vynikajícím zpestřením vaší firemní nebo soukromé akce. A nejen zpestřením. Projekce videoklipů vtáhne vaše hosty rychleji do víru zábavy. Nejen, že uslyší svou oblíbenou písničku v audio podobě, dokonce uvidí i svého oblíbeného interpreta. Ať už v originálním klipu nebo například ze záznamu koncertu. 

Vyzkoušejte tuto variantu zábavy! Nebudete litovat.

Ukázky realizace VIDEODISKOTÉK na různých typech akce.

Svatební zábava, pohyblivé svatební animace novomanželům, promítání prezentace fotek a později videodiskotéka.

Vždy se vše konzultuje s novomanžely, jejich představy, přání , připomínky proměníme ve skutečnost.

Takhle vypadá scéna na parketu v naší kompletní realizaci.
Světelný park, vynikající zvuk, Videodisco, moderování a pokud budete chtít tak Vám nachystáme kompletní program na Vaši párty nebo oslavu na klíč.

Ukázka projekce videoklipů na firemní akci.
LED stěny, uprostřed stage pro kapely, Dj-e.
Měli jsme zde možnost pro klienta hrát podkresově
videoklipy, vyplňovat program při sportovním odpoledni, následně mezi střídajícími kapelami jsme zajišťovali hudbu i s videoklipy. No a nakonec jsme celou akci uzavírali báječnou afterparty, jak jinak než moderovanou videodiskotékou. 

 ... a už zmiňovaná afterparty v naší režii s videoklipy.

 

Login Form